GDPR

23. května 2018 v 22:55 | fk |  Notýsek, pokyny

Od 25.5.2018 platí nový zákon o ochraně osobních dat pod názvem GDPR.
HAPPY DANCE o.s. Lomnice nad Popelkou, jako zřizovatel mažoretkového souboru Perličky Turnov, s ochranou osobních dat každého z členů souboru pracuje s veškerou péčí a respektem již od začátku své existence, a to především na základě smluvního dokumentu mezi členem a HAPPY DANCE o.s. "Přihláška do kroužku mažoretek Perličky", v němž člen, resp. jeho zákonný zástupce, v rámci podpisu vyjadřuje mj. i souhlas se zveřejněním osobních dat člena/členky pro účely HAPPY DANCE o.s. Více viz "Přihláška do kroužku mažoretek Perličky" či článek na: www.mazoretky-perlicky.blog.cz "Pokyny - manuál člena Perliček", odsouhlasený Radou HAPPY DANCE o.s. dne 30.3.2014 a zveřejněný na výše uvedené webové adrese dne 31.3.2014 v rubrice Notýsek.
Např. bez uvedení písemných či (i) obrazových osobních dat nejdou provést přihlášky na soutěže, propagace souboru např. na Facebooku, zveřejnění úspěchů v periodikách, propagace vlastních aktivit kroužku (např. vlastní vystoupení atd.) a mnohé další.
HAPPY DANCE o.s. se všemi písemnostmi zachází dle daného zákona, tzn. že např. všechny písemnosti jsou ochráněny před třetí osobou uzamčením v samostatném prostoru, smluvní partneři (např. účetní firma atd.) jsou smluvně vázáni k mlčenlivosti atd.
Dotazy a případné připomínky směřujte prosím výhradně na email: happy.dance@tiscali.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Aktuální články

Reklama