Upozornění k měsíčnímu příspěvku

2. listopadu 2017 v 16:06 | fk |  Notýsek, pokyny

V říjnovém článku "Rodičovská schůzka" v rubrice Notýsek se zmiňujeme i o výši měsíčního příspěvku člena-ky. Jak je ve zmiňovaném článku uvedeno, již mnoho let se u něho základní sazba neměnila a pokud možno měnit nebude.
K měsíčnímu příspěvku jsou dále zřízeny slevy, které jsou ale pohyblivé. Před pár lety jsme tak zavedli například slevu z měsíčního příspěvku v případě sourozenců apod.
Proto by bylo dobré, kdyby si všichni členi souboru, resp. jejich zákonní zástupci, přečetli také naši rubriku "Ceník příspěvků". V ní se v daném článku dočtou, jaký je základní měsíční příspěvek daného člena či jaká pravidla mají mj. slevy pro školní rok 2017/2018. Daný článek byl zveřejněn s předstihem již během minulého školního roku s platností od 1.9.2017.
Pokud se najde někdo, kdo slevy nevyužívá, ale má na ně nárok, není potřeba nikam nic nahlašovat, ale stačí platit dle pokynů.
Pokud se najde někdo, kdo uplatňuje slevy ve špatné výši, je potřeba, aby vše co nejrychleji řádně doplatil. Pokud bude mít někdo naopak přeplaceno, bude mu přeplatek po kontrole vrácen zpět na jeho účet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Aktuální články

Reklama