Říjen 2015

Dětský domov - spolupráce, plánovaná exkurze

19. října 2015 v 22:29 | fk |  Dětský domov Lánov

Je již dlouhodobě známo, že naše občanské sdružení HAPPY DANCE o.s. spolupracuje s Dětským domovem v Lánově u Vrchlabí.
Obě organizace spolupracují nejen na bázi společných vystoupení, například našeho "Vánočního vystoupení" či "Plesu DD" v Lánově.
Nyní jsme se obě organizace dohodly, v rámci možností, na společné účasti na soutěžích, kde vystupují "Perličky Turnov", s tím, že děti a mládež z DD jim budou v hledišti velmi fandit. A samozřejmě, v rámci možností, i naopak.
Zároveň jsme se dohodli, že z naší strany proběhne "exkurze" do Dětského domova v Lánově, který je zrekonstruován dle nejpřísnějších evropských norem. Každý uvidí např. v jakých apartmánech se učí mládež na cestu "do života", a to vše samozřejmě za detailního přednesu zodpovědných z řad managmentu Dětského domova.
Exkurze do DD bude přístupná všem členům našeho souboru, rodičům, prarodičům a všem známým všech členů Perliček Turnov. Termín bude včas oznámen. Je pravděpodobné, že zájezd bude spojen s návštěvou nějakého zajímavého místa (prohlídka zoo či nějaké památky apod.). Akce bude pro členy souboru zcela zdarma, ostatní přispějí pouze drobnou částku na dopravu a zaplatí si případné vstupné do výše zmíněného nějakého zajímavého místa.